• Koli Bandı, Baskılı Koli Bandı, Baskısız Koli Bandı, Maskeleme Bandı, Çift Taraflı Bant İmalat ve Satışı
  • 0(212) 278 50 08 - 278 46 29
  • info@reisbant.com

1990 yılından beri faaliyet gösteren REİS YAPIŞKANLI BANTLAR SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2000 yılından itibaren ürün yelpazesini genişleterek sektörde önde gelen kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Yapışkanlı Bantlar sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda teknolojik altyapımızı genişleterek Poli Etilen Koruyucu Film Kullanan PVC, ALÜMİNYUM, PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ üreticileriyle yüzey koruma gerektiren çeşitli sektörlerede hitap eder hale gelmiş bulunmaktayız. Ayrıca FRONTAL (BEBE PEDLERİ) BANTLARI imalatıda ürün yelpazemizde bulunmaktadır.

Firmamız Holtmelt,Akrilik Tutkal Sürme Makinelerde OPP,PE ve Kesim Baskı gibi üretimin tüm aşamalarını kendi bünyemizde üretmekteyiz.

Koli Bandı, Baskılı Koli Bandı, Baskısız Koli Bandı Sipariş Numaramız : 0(212) 278 50 08 - 278 46 29

Şirketimizin kullandığı tüm hammaddeler İSO-9001 KALİTE BELGESİYLE tescil edilmiş bulunmaktadır.

Saygılarımızla...

Koli Bant - Koli Bantı - Koli Bandı - Baskılı Koli Bandı - Baskısız Koli Bantı

Ürün Gruplarımız


İstediğiniz amblem, yazı, resim ve sembol kullanılarak her boy ve renkte özel Baskılı Koli Bandı imal etmekteyiz...

Koli Bant - Koli Bantı - Koli Bandı - Baskılı Koli Bandı - Baskısız Koli Bantı

Koli Bant Uygulamaları


Koli Bantı standart olarak şeffaf, beyaz ve kahverengi olarak üretilmekte talep üzerine istenilen rengin uygulanması yapılmaktadır....

Koli Bandı (PT-1100)

BOPP film üzerine su bazlı akrilik yapışkan sürümü ile üretilen kokusuz, şeffaf ve elle kopma özelliğine sahip koli bandımızdır. PE, PVC, Ahşap yüzeyler için uygun olan koli bandı çeşidimizdir. Çalışma ısısı -10 ile +60 derecedir.

Koli Bandı (PT-1200)

BOPP film üzerine hot-melt yapışkan sürümü ile üretilen istenilen renkleri mevcut ( şeffaf,taba,beyaz ve diğer renklerde ) elle kopartılabilme özelliğine sahip Koli, Kağıt, Metal, Ahşap, PE, PVC yüzeylerde sorunsuz kullanım özelliğine sahip koli bandı çeşidimizdir. Çalışma ısısı +15 ile +80 derecedir.

Koli Bandı (PT-1300)

BOPP film üzerine doğal kauçuk reçine laminesi ile üretilen Koli Bantı çeşidimizdir.Isı farklılıklarından etkilenmez. Tüm yüzeyler için mükemmel kullanıma sahiptir. Müşterilerimizden gelen talepler paralelinde Jumbo halinde veya istenilen en ve uzunlukta dilimlenmiş halde Koli Bant yada Yapışkanlı Bant üretimi yapmaktayız.

İp Takviyeli Koli Bandı

Ağır malzeme sevkiyatları kullanımı için geliştirilen koli bandı çeşidimizdir. Malzemeye göre üretilebilir. Farklı filmler ve materyallerle talebinize göre özel olarak üretilebilir. Kağıt, PP, PET, PVC, BEZ olarak üretilebilmektedir.

Baskılı Koli Bandı

Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm bant çeşitlerimize firmanızın,ürününüzün yada sloganlarınızın yazı yada resim basılması ile ürettiğimiz Koli Bandı çeşidimizdir. 4 Renge kadar baskı yapılmaktadır.

Koli Bantı İmalatı

Müşterilerimizden gelen talepler paralelinde Jumbo halinde veya istenilen en ve uzunlukta dilimlenmiş halde yapışkanlı bantlar pazara sunulmuştur.

Detaylar...

Baskılı Ambalaj Bandı

Bantlar standart olarak şeffaf, beyaz ve kahverengi olarak üretilmekte talep üzerine istenilen rengin uygulanması yapılmaktadır.

Detaylar...

Baskılı Koli Bandı

İstediğiniz amblem, yazı, resim ve sembol kullanılarak her boy ve renkte özel baskılı koli bandı imal etmekteyiz. Baskılı Koli Bantı ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz.

Detaylar...
Koli Bant - Koli Bantı - Koli Bandı - Baskılı Koli Bandı - Baskısız Koli Bantı

Baskılı - Baskısız Koli Bandı Sipariş Numaraları : 0(212) 278 50 08 - 0(212) 278 46 29


Şirketimizin kullandığı tüm hammaddeler İSO-9001 Kalite Belgesiyle tescil edilmiş bulunmaktadır.