• Koli Bandı, Baskılı Koli Bandı, Baskısız Koli Bandı, Maskeleme Bandı, Çift Taraflı Bant İmalat ve Satışı
  • 0(212) 278 50 08 - 278 46 29
  • info@reisbant.com

Müşterilerimizden gelen talepler paralelinde Jumbo halinde veya istenilen en ve uzunlukta dilimlenmiş halde yapışkanlı bantlar pazara sunulmuştur.

* Bantlar standart olarak şeffaf, beyaz ve kahverengi olarak üretilmekte talep üzerine istenilen rengin uygulanması yapılmaktadır.

* İstediğiniz amblem, yazı, resim ve sembol kullanılarak her boy ve renkte özel baskılı koli bandı imal etmekteyiz. Baskılı koli bandı kullanımı ambalajınızın tüketim noktasına kadar açılmasını önleyerek kolilenmiş malınıza emniyet ve kişilik kazandırırken ücretsiz reklam ve tanıtım avantajı sağlamaktadır.

Hammadde: BOPP

Yapışkan Türü: Holtmelt ve Su Bazlı Akrilik

Koli Bant - Koli Bantı - Koli Bandı - Baskılı Koli Bandı - Baskısız Koli Bantı

Ürün Gruplarımız


İstediğiniz amblem, yazı, resim ve sembol kullanılarak her boy ve renkte özel Baskılı Koli Bandı imal etmekteyiz...

Koli Bant - Koli Bantı - Koli Bandı - Baskılı Koli Bandı - Baskısız Koli Bantı

Koli Bant Uygulamaları


Koli Bantı standart olarak şeffaf, beyaz ve kahverengi olarak üretilmekte talep üzerine istenilen rengin uygulanması yapılmaktadır....

Koli Bandı (PT-1100)

BOPP film üzerine su bazlı akrilik yapışkan sürümü ile üretilen kokusuz, şeffaf ve elle kopma özelliğine sahip koli bandımızdır. PE, PVC, Ahşap yüzeyler için uygun olan koli bandı çeşidimizdir. Çalışma ısısı -10 ile +60 derecedir.

Koli Bandı (PT-1200)

BOPP film üzerine hot-melt yapışkan sürümü ile üretilen istenilen renkleri mevcut ( şeffaf,taba,beyaz ve diğer renklerde ) elle kopartılabilme özelliğine sahip Koli, Kağıt, Metal, Ahşap, PE, PVC yüzeylerde sorunsuz kullanım özelliğine sahip koli bandı çeşidimizdir. Çalışma ısısı +15 ile +80 derecedir.

Koli Bandı (PT-1300)

BOPP film üzerine doğal kauçuk reçine laminesi ile üretilen Koli Bantı çeşidimizdir.Isı farklılıklarından etkilenmez. Tüm yüzeyler için mükemmel kullanıma sahiptir. Müşterilerimizden gelen talepler paralelinde Jumbo halinde veya istenilen en ve uzunlukta dilimlenmiş halde Koli Bant yada Yapışkanlı Bant üretimi yapmaktayız.

İp Takviyeli Koli Bandı

Ağır malzeme sevkiyatları kullanımı için geliştirilen koli bandı çeşidimizdir. Malzemeye göre üretilebilir. Farklı filmler ve materyallerle talebinize göre özel olarak üretilebilir. Kağıt, PP, PET, PVC, BEZ olarak üretilebilmektedir.

Baskılı Koli Bandı

Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm bant çeşitlerimize firmanızın,ürününüzün yada sloganlarınızın yazı yada resim basılması ile ürettiğimiz Koli Bandı çeşidimizdir. 4 Renge kadar baskı yapılmaktadır.

Koli Bantı İmalatı

Müşterilerimizden gelen talepler paralelinde Jumbo halinde veya istenilen en ve uzunlukta dilimlenmiş halde yapışkanlı bantlar pazara sunulmuştur.

Detaylar...

Baskılı Ambalaj Bandı

Bantlar standart olarak şeffaf, beyaz ve kahverengi olarak üretilmekte talep üzerine istenilen rengin uygulanması yapılmaktadır.

Detaylar...

Baskılı Koli Bandı

İstediğiniz amblem, yazı, resim ve sembol kullanılarak her boy ve renkte özel baskılı koli bandı imal etmekteyiz. Baskılı Koli Bantı ihtiyacınız için bize ulaşabilirsiniz.

Detaylar...
Koli Bant - Koli Bantı - Koli Bandı - Baskılı Koli Bandı - Baskısız Koli Bantı

Baskılı - Baskısız Koli Bandı Sipariş Numaraları : 0(212) 278 50 08 - 0(212) 278 46 29


Şirketimizin kullandığı tüm hammaddeler İSO-9001 Kalite Belgesiyle tescil edilmiş bulunmaktadır.