•   BANT - KOLİ BANDI- ÖZEL İMALAT BANTLARI- BASKILI BANT - BASKISIZ BANT
  •   BASKILI KOLİ BANDI - BASKISIZ KOLİ BANDI İMALATI - SESSİZ AÇILAN BANT
  •   BASKILI AMBALAJ BANDI - GÜVENLİK BANDI- ÇİFT TARAFLI BANT- MASKELEME BANDI
  •   KRAFT BANT- KRAFT KOLİ BANDI İMALAT VE TOTAN SATIŞI 0(212) 278 50 08
  •   BANT - KOLİ BANDI- ÖZEL İMALAT BANTLARI- BASKILI BANT - BASKISIZ BANT
  •   0(212) 278 50 08 info@reisbant.com
  •   BASKILI AMBALAJ BANDI - GÜVENLİK BANDI- ÇİFT TARAFLI BANT- MASKELEME BANDI
Koli Bandı, Baskılı Koli Bandı, Baskılı Bant, Baskılı Ambalaj Bandı, Koli Bantı, Güvenlik Bandı, Kolibantı, Sessiz Açılan Bant, Baskılı Ambalaj Bandı, Baskılı Koli Bandı, Kraft Bant, Kraftbant, Kraft Koli Bandı
Kurumsal
Hakkımızda
  1990 yılından beri faaliyet gösteren REİS YAPIŞKANLI BANTLAR SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 2000 yılından itibaren ürün yelpazesini genişleterek sektörde önde gelen kuruluşlardan biri haline gelmiştir.

Yapışkanlı Bantlar sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda teknolojik altyapımızı genişleterek Poli Etilen Koruyucu Film Kullanan PVC,ALÜMİNYUM,PENCERE VE KAPI SİSTEMLERİ üreticileriyle yüzey koruma gerektiren çeşitli sektörlerede hitap eder hale gelmiş bulunmaktayız,Ayrıca FRONTAL (BEBE PEDLERİ) BANTLARI imalatıda ürün yelpazemizde bulunmaktadır.

Firmamız Holtmelt,Akrilik Tutkal Sürme Makinelerde OPP,PE ve Kesim Baskı gibi üretimin tüm aşamalarını kendi bünyemizde üretmekteyiz.

Şirketimizin kullandığı tüm hammaddeler İSO-9001 KALİTE BELGESİYLE tescil edilmiş bulunmaktadır.Saygılarımızla...

REİS Yapışkanlı Bantlar ve Ambalaj San.Tic.Ltd.Şti.

Koli bandı PT-1100: BOPP film üzerine su bazlı akrilik yapışkan sürümü ile üretilen kokusuz, şeffaf ve elle kopma özelliğine sahip koli bandımızdır.PE,PVC,Ahşap yüzeyler için uygun olan koli bandı çeşidimizdir.Çalışma ısısı -10 ile +60 derece

Koli bandı PT-1200: BOPP film üzerine hot-melt yapışkan sürümü ile üretilen istenilen renkleri mevcut( şeffaf,taba,beyaz ve diğer renklerde) elle kopartılabilme özelliğine sahip koli,kağıt,metal,ahşap,pe,pvc yüzeylerde sorunsuz kullanım özelliğne sahip koli bandı çeşidimizdir.Çalışma ısısı +15 ile +80 derece

Koli bandı PT-1300: BOPP film üzerine doğal kauçuk reçine laminesi ile üretilen koli bandı çeşidimizdir.Isı farklılıklarından etkilenmez.Tüm yüzeyler için mükemmel kullanıma sahiptir.

İP Takviyeli koli bandı : Ağır malzeme sevkiyatları kullanımı için geliştirilen koli bandı çeşidimizdir.Malzemeye göre üretilebilir.Farklı filmler ve materyallerle talebinize göre özel olarak üretilebilir.Kağıt,PP,PET,PVC ,BEZ olarak üretilebilmektedir.

Baskılı koli bandı: Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm bant çeşitlerimize firmanızın,ürününüzün yada sloganlarınızın yazı yada resim basılması ile ürettiğimiz koli bandı çeşidimizdir.4 Renge kadar baskı yapılmaktadır.

Adres : Oto Sanayi Sitesi Yeşilce Mah. Durgun Sok. No:14 Kağıthane-İSTANBUL

 Tel : 0(212) 278 50 08 - 0(212) 278 46 29       Fax : 0(212) 278 46 29

  Web : http://www.reisbant.com     E-mail : info@reisbant.com   

ANA SAYFA - HAKKIMIZDA - ÜRÜNLERİMİZ - MAKİNA PARKURUMUZ - İLETİŞİM

Aktif Ziyaretçi Sayısı: 7
Bu Sayfa 0,0538 Saniye'de Oluşturulmuştur.